Apie mus

OQEMA UAB (buvusi Overlack UAB) yra viena iš pirmaujančių cheminių medžiagų, maisto priedų ir technologijų platintojų Pabaltijo regione. 2003 m. pradėjusi veiklą kaip lietuviško kapitalo įmonė UAB Eurochemas, 2006 m. įsiliejo į Overlack, o vėliau OQEMA įmonių grupę.

Nepaisant esminių ekonominės ir finansinės krizės apraiškų Pabaltijo regione, OQEMA grupė nuo 2008 m. ryžtingai investavo į logistikos centro sukūrimą Kazlų Rūdos seniūnijoje, paversdama buvusios tarybinės karinės bazės griuvėsius šiuolaikiniu logistikos centru. 2010 m. vasarą UAB OQEMA atidarė rekonstruotus ir moderniai įrengtus sandėlius, iš kurių vykdo žaliavų ir sprendimų platinimą Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Rusijos Federacijos Kaliningrado srities įmonėms.

Šiuo metu „OQEMA Group“ veikia 21 šalyje ir aptarnauja klientus iš 45 logistikos centrų. Įmonė kiekvienais metais plečia veiklą tiek auginant pardavimus turimose įmonėse, tiek įsigyjant naujas įmones ir jas integruojant. Įmonių grupėje dirba daugiau nei 1200 darbuotojų. OQEMA klientai tai daugiau nei 18 000 įmonių Europoje. Įmonių grupė siūlo dinamišką ir augantį daugiau nei 15 000 produktų asortimentą.

OQEMA grupė turi savo unikalią vertybių sistemą, kuri padeda lengviau bendradarbiauti tiek su tiekėjais, tiek su klientais.

OQEMA laboratorija

„Oqema“ grupė plečia savo paslaugų spektrą, atidarydama naują produktų kūrimo laboratoriją Kelne. Aukščiausio lygio laboratorija yra orientuota į esamą paviršiaus technologijų verslą Vokietijoje, taip pat į tolesnę verslo plėtrą kitose pramonės srityse, iš pradžių daugiausia dėmesio skirdama dažų ir dangų, statybos ir tepalų verslui visoje Europos „Oqema“ grupėje.

Klientai gauna platų paslaugų, susijusių su produktų kūrimu ir taikymu, spektrą. Įmonė padės klientams ir tiekėjams suteikti techninę pagalbą ir kurti naujus produktus pagal individualius klientų reikalavimus. James Berwick, grupės specialiųjų produktų direktorius: „Naujasis „Oqema“ laboratorijos ir kompetencijų centras Kelne išplės Europos specialiųjų produktų verslo galimybes, kad dar labiau tobulintų mūsų klientų ir tiekėjų pasiūlymus“.

Kelno „Oqema“ generalinis direktorius Winfried Plitzko džiaugiasi naujomis galimybėmis, kurias ši vieta siūlo klientams ir tiekėjams: „Mūsų tikslas yra sukurti efektyvius ir novatoriškus produktus, atitinkančius mūsų klientų poreikius. Naujasis kompetencijų centras suteikia mums galimybę dar glaudžiau bendradarbiauti su savo klientais ir tiekėjais: jis skirtas mūsų darbuotojų mokymui, klientų ir tiekėjų seminarams, kuriuose demonstruojami praktiniai pritaikymai“.

OQEMA vertybės

AISTRA

Mes nueiname papildomą mylią

Mes dedame papildomų pastangų ir atsidavimo, kad užtikrintume savo klientų, partnerių, komandos ir įmonės sėkmę.

TOLERANCIJA IR MEILĖ

Mes priimame įvairovę

Mes suprantame ir priimame skirtumus. Elgiamės vieni su kitais pagarbiai ir esame atviri kitoms nuomonėms, kultūroms ir patirtims, mokomės iš jų.

DRĄSA

Mes drąsūs išsiskirti

Mes padrąsiname save ir kitus pasirinkti netradicinius sprendimus ir ieškoti naujų būdų.

BENDRADARBIAVIMAS

Mes visi esame OQEMA

Mes rūpinamės vienas kitu kaip šeima ir siekiame bendro tikslo kaip visos Europos grupė.

GALIA

Mūsų veikla pergalėms siekti

Mes siekiame laimėti kaip komanda ir individualiai.  Mes pralaimėjimą vertiname kaip galimybę mokytis ir tobulėti.  Mes norime judėti į priekį, kurti naujoves, tobulėti.

UŽTIKRINTUMAS

Mes atsakome už savo žodžius

Mes darome tai, ką sakome, ir sakome tai, ką galvojame. Mes esame tvirti, patikimi, atviri ir teisingi.

Jei jūsų vertybės sutampa su mūsiškėmis, esate smalsus, lengvai bendraujantis ir kūrybingas, norite tobulėti, siekiate užsibrėžtų tikslų, siųskite savo CV ir motyvacinį laišką!

    UAB OQEMA klientai

    Oqema klientai – maisto pramonės (mėsos, duonos ir konditerijos, pieno, alaus) ir chemijos pramonės (kosmetikos ir buitinės chemijos, gumos ir plastmasės, dažų, lakų, statybinių medžiagų, poligrafijos, odos išdirbimo, tekstilės) įmonės. Mūsų tiekėjai – garsūs ir žinomi cheminių ir maistinių žaliavų gamintojai Europoje ir pasaulyje. Klientams žaliavos pristatomos įvairaus dydžio, įmonių lūkesčius atitinkančiose pakuotėse. Įmonėms pageidaujant, taikoma žaliavų tiekimo keičiamoje taroje sistema. Klientai patenkinti lanksčia kainodara, suteikiami priimtini klientams mokėjimo terminai. Jei kliento pageidaujamų žaliavų neturime savo sandėliuose, galime jas pristatyti iš bet kurio Oqema grupės sandėlio Europoje ar Azijoje.

    UAB OQEMA komanda

    UAB OQEMA komanda – jauna, išsilavinusi, energinga. Vadybininkai ne tik organizuoja pardavimo veiklą, bet ir teikia „know-how“ pasiūlymus, sudaro receptūras, organizuoja konsultacinius susitikimus ir seminarus su žaliavų gamybos įmonių technologais. Viskas skamba per gražiai, kad būtų tiesa? Norite gauti ne tik žaliavas, bet ir technologinę pagalbą? Reikia konsultacijos, kokias žaliavas pasirinkti? Kreipkitės į mus, naudingai patarsime!